login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
KKS "Spójnia" Zebrzydowice - strona nieoficjalna
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Klub
Statut klubu
Boisko
Dane klubu
Trenerzy
Dołącz do nas
Seniorzy
Tabela
Terminarz
Kadra
Treningi
Młodziki 2004-2005
Terminarz
Tabela
Kadra młodziki
Treningi
Wyniki turniejów
Orliki 2006-2007
Terminarz
Tabela
Kadra
Treningi
Żaki 2008 - 2009
Terminarz
Kadra żaki
Wyniki turniejów
Treningi
Skrzaty 2010 i młodsi
Kadra skrzaty
Treningi
Kibic
Archiwum
Youtube
Zdjęcia
Napisali o nas
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Ostatnie spotkanie
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
3:2
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
2017-06-10, 17:00:00
relacja »
Statystyki drużyny
Czas gry
Najlepsi strzelcy
Ilość kartek
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Tomasz Mrówka
7 bramek
Robert Janulek
5 bramek
Szymon Chmiel
4 bramki
Grzegorz Kopiec
4 asysty
Szymon Chmiel
4 asysty
Kamil Duda
3 asysty
Dawid Piguła
7
Grzegorz Kopiec
6
Sebastian Nowak
6
Tomasz Mrówka
8 pkt (
7 B + 1 A
)
Szymon Chmiel
8 pkt (
4 B + 4 A
)
Grzegorz Kopiec
6 pkt (
2 B + 4 A
)
Arkadiusz Brachaczek
2367 minut
Sebastian Nowak
2311 minut
Paweł Orszulik
2161 minut
Terminarz
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
30
2017-06-18
WSS Wisła
KS Góral 1956 Żywiec
13:00
30
2017-06-18
LKS Bory Pietrzykowice
RKS Cukrownik Chybie
13:00
30
2017-06-18
LKS Pasjonat Dankowice
UKS Maksymilian Cisiec
13:00
30
2017-06-18
MRKS Czechowice Dziedzice
LKS Leśna
13:00
30
2017-06-18
GLKS Wilkowice
LKS 99 Pruchna
13:00
30
2017-06-18
LKS Błyskawica Drogomyśl
LKS Bestwina
13:00
30
2017-06-18
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
TS Koszarawa Żywiec
13:00
30
2017-06-18
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
KS Kuźnia Ustroń
16:00
29
2017-06-15
LKS Leśna
LKS Pasjonat Dankowice
14:00
29
2017-06-15
UKS Maksymilian Cisiec
LKS Bory Pietrzykowice
14:00
29
2017-06-15
RKS Cukrownik Chybie
WSS Wisła
14:00
29
2017-06-15
TS Koszarawa Żywiec
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
16:00
29
2017-06-15
LKS Bestwina
GLKS Wilkowice
14:00
29
2017-06-15
LKS 99 Pruchna
MRKS Czechowice Dziedzice
14:00
29
2017-06-15
KS Góral 1956 Żywiec
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
14:00
29
2017-06-15
KS Kuźnia Ustroń
LKS Błyskawica Drogomyśl
14:00
28
2017-06-10
LKS Bory Pietrzykowice
LKS Leśna
15:00
28
2017-06-10
LKS Pasjonat Dankowice
LKS 99 Pruchna
15:00
28
2017-06-10
KS Góral 1956 Żywiec
1:1
RKS Cukrownik Chybie
zobacz ›
28
2017-06-10
WSS Wisła
UKS Maksymilian Cisiec
15:00
28
2017-06-10
MRKS Czechowice Dziedzice
2:0
LKS Bestwina
zobacz ›
28
2017-06-10
LKS Błyskawica Drogomyśl
2:2
TS Koszarawa Żywiec
zobacz ›
28
2017-06-10
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
3:2
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
relacja ›
28
2017-06-10
GLKS Wilkowice
1:3
KS Kuźnia Ustroń
zobacz ›
27
2017-06-03
LKS Bestwina
1:0
LKS Pasjonat Dankowice
zobacz ›
27
2017-06-03
LKS Leśna
3:8
WSS Wisła
zobacz ›
27
2017-06-03
LKS 99 Pruchna
4:0
LKS Bory Pietrzykowice
zobacz ›
27
2017-06-03
RKS Cukrownik Chybie
5:1
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
zobacz ›
27
2017-06-03
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
1:0
LKS Błyskawica Drogomyśl
relacja ›
27
2017-06-03
TS Koszarawa Żywiec
1:2
GLKS Wilkowice
zobacz ›
27
2017-06-03
UKS Maksymilian Cisiec
0:7
KS Góral 1956 Żywiec
zobacz ›
27
2017-06-03
KS Kuźnia Ustroń
3:2
MRKS Czechowice Dziedzice
zobacz ›
26
2017-05-27
KS Góral 1956 Żywiec
5:1
LKS Leśna
zobacz ›
26
2017-05-27
WSS Wisła
2:0
LKS 99 Pruchna
zobacz ›
26
2017-05-27
GLKS Wilkowice
4:1
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
relacja ›
26
2017-05-27
RKS Cukrownik Chybie
6:0
UKS Maksymilian Cisiec
zobacz ›
26
2017-05-27
LKS Bory Pietrzykowice
0:2
LKS Bestwina
zobacz ›
26
2017-05-27
MRKS Czechowice Dziedzice
2:0
TS Koszarawa Żywiec
zobacz ›
26
2017-05-27
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
2:3
LKS Błyskawica Drogomyśl
zobacz ›
26
2017-05-27
LKS Pasjonat Dankowice
3:3
KS Kuźnia Ustroń
zobacz ›
25
2017-05-20
TS Koszarawa Żywiec
5:0
LKS Pasjonat Dankowice
zobacz ›
25
2017-05-20
LKS Bestwina
1:0
WSS Wisła
zobacz ›
25
2017-05-20
LKS Bory Pietrzykowice
0:2
KS Kuźnia Ustroń
zobacz ›
25
2017-05-20
LKS Błyskawica Drogomyśl
2:2
GLKS Wilkowice
zobacz ›
25
2017-05-20
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
1:1
MRKS Czechowice Dziedzice
relacja ›
25
2017-05-20
LKS 99 Pruchna
KS Góral 1956 Żywiec
15:00
25
2017-05-20
LKS Leśna
RKS Cukrownik Chybie
15:00
25
2017-05-20
UKS Maksymilian Cisiec
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
15:00
24
2017-05-14
LKS Pasjonat Dankowice
4:3
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
relacja ›
24
2017-05-13
UKS Maksymilian Cisiec
2:2
LKS Leśna
zobacz ›
24
2017-05-13
RKS Cukrownik Chybie
0:1
LKS 99 Pruchna
zobacz ›
24
2017-05-13
KS Góral 1956 Żywiec
0:1
LKS Bestwina
zobacz ›
24
2017-05-13
LKS Bory Pietrzykowice
1:2
TS Koszarawa Żywiec
zobacz ›
24
2017-05-13
MRKS Czechowice Dziedzice
6:0
LKS Błyskawica Drogomyśl
zobacz ›
24
2017-05-13
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
1:2
GLKS Wilkowice
zobacz ›
24
2017-05-13
WSS Wisła
0:0
KS Kuźnia Ustroń
zobacz ›
23
2017-05-06
LKS Błyskawica Drogomyśl
3:3
LKS Pasjonat Dankowice
zobacz ›
23
2017-05-06
TS Koszarawa Żywiec
1:0
WSS Wisła
zobacz ›
23
2017-05-06
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
1:2
LKS Bory Pietrzykowice
relacja ›
23
2017-05-06
GLKS Wilkowice
0:6
MRKS Czechowice Dziedzice
zobacz ›
23
2017-05-06
LKS Bestwina
4:1
RKS Cukrownik Chybie
zobacz ›
23
2017-05-06
LKS 99 Pruchna
1:0
UKS Maksymilian Cisiec
zobacz ›
23
2017-05-06
LKS Leśna
3:1
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
zobacz ›
23
2017-05-06
KS Kuźnia Ustroń
2:0
KS Góral 1956 Żywiec
zobacz ›
22
2017-05-03
LKS Leśna
1:1
LKS 99 Pruchna
zobacz ›
22
2017-05-03
UKS Maksymilian Cisiec
1:2
LKS Bestwina
zobacz ›
22
2017-05-03
KS Góral 1956 Żywiec
1:1
TS Koszarawa Żywiec
zobacz ›
22
2017-05-03
WSS Wisła
3:1
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
relacja ›
22
2017-05-03
LKS Bory Pietrzykowice
0:3
LKS Błyskawica Drogomyśl
zobacz ›
22
2017-05-03
LKS Pasjonat Dankowice
2:0
GLKS Wilkowice
zobacz ›
22
2017-05-03
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
4:3
MRKS Czechowice Dziedzice
zobacz ›
22
2017-05-03
RKS Cukrownik Chybie
0:2
KS Kuźnia Ustroń
zobacz ›
21
2017-05-17
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
1:4
KS Góral 1956 Żywiec
relacja ›
21
2017-04-29
MRKS Czechowice Dziedzice
3:4
LKS Pasjonat Dankowice
zobacz ›
21
2017-04-29
WSS Wisła
3:2
LKS "Błyskawica" Drogomyśl
zobacz ›
21
2017-04-29
LKS Bestwina
1:2
LKS Leśna
zobacz ›
21
2017-04-29
GLKS Wilkowice
0:1
LKS Bory Pietrzykowice
zobacz ›
21
2017-04-29
TS Koszarawa Żywiec
2:4
RKS Cukrownik Chybie
zobacz ›
21
2017-04-29
LKS 99 Pruchna
4:7
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
zobacz ›
21
2017-04-29
KS Kuźnia Ustroń
4:1
UKS Maksymilian Cisiec
zobacz ›
20
2017-05-24
RKS Cukrownik Chybie
1:0
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
relacja ›
20
2017-04-22
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
4:3
LKS Pasjonat Dankowice
zobacz ›
20
2017-04-22
LKS 99 Pruchna
0:0
LKS Bestwina
zobacz ›
20
2017-04-22
UKS Maksymilian Cisiec
0:8
TS Koszarawa Żywiec
zobacz ›
20
2017-04-22
KS Góral 1956 Żywiec
5:0
LKS Błyskawica Drogomyśl
zobacz ›
20
2017-04-22
WSS Wisła
3:0
GLKS Wilkowice
zobacz ›
20
2017-04-22
LKS Bory Pietrzykowice
1:1
MRKS Czechowice Dziedzice
zobacz ›
20
2017-04-22
LKS Leśna
0:5
KS Kuźnia Ustroń
zobacz ›
19
2017-04-15
MRKS Czechowice Dziedzice
3:3
WSS Wisła
zobacz ›
19
2017-04-15
KS Kuźnia Ustroń
4:0
LKS 99 Pruchna
zobacz ›
19
2017-04-15
TS Koszarawa Żywiec
5:1
LKS Leśna
zobacz ›
19
2017-04-15
LKS Pasjonat Dankowice
0:0
LKS Bory Pietrzykowice
zobacz ›
19
2017-04-15
GLKS Wilkowice
0:3
KS Góral 1956 Żywiec
zobacz ›
19
2017-04-15
LKS Błyskawica Drogomyśl
5:2
RKS Cukrownik Chybie
zobacz ›
19
2017-04-15
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
2:1
UKS Maksymilian Cisiec
relacja ›
19
2017-04-15
LKS Bestwina
2:1
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
zobacz ›
18
2017-04-09
LKS Leśna
0:2
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
relacja ›
18
2017-04-08
LKS Pasjonat Dankowice
1:3
WSS Wisła
zobacz ›
18
2017-04-08
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
3:2
LKS Bory Pietrzykowice
zobacz ›
18
2017-04-08
LKS 99 Pruchna
2:2
TS Koszarawa Żywiec
zobacz ›
18
2017-04-08
UKS Maksymilian Cisiec
3:3
LKS Błyskawica Drogomyśl
zobacz ›
18
2017-04-08
KS Góral 1956 Żywiec
1:5
MRKS Czechowice Dziedzice
zobacz ›
18
2017-04-08
KS Kuźnia Ustroń
0:1
LKS Bestwina
zobacz ›
18
2017-04-08
RKS Cukrownik Chybie
0:1
GLKS Wilkowice
zobacz ›
17
2017-04-01
LKS Bory Pietrzykowice
1:2
WSS Wisła
zobacz ›
17
2017-04-01
KS Kuźnia Ustroń
5:0
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
zobacz ›
17
2017-04-01
LKS Błyskawica Drogomyśl
5:0
LKS Leśna
zobacz ›
17
2017-04-01
LKS Pasjonat Dankowice
1:2
KS Góral 1956 Żywiec
zobacz ›
17
2017-04-01
MRKS Czechowice Dziedzice
0:2
RKS Cukrownik Chybie
zobacz ›
17
2017-04-01
GLKS Wilkowice
4:2
UKS Maksymilian Cisiec
zobacz ›
17
2017-04-01
TS Koszarawa Żywiec
0:0
LKS Bestwina
zobacz ›
17
2017-04-01
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
1:3
LKS 99 Pruchna
relacja ›
16
2017-04-05
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
3:4
WSS Wisła
zobacz ›
16
2017-03-25
KS Kuźnia Ustroń
2:2
TS Koszarawa Żywiec
zobacz ›
16
2017-03-25
RKS Cukrownik Chybie
3:4
LKS Pasjonat Dankowice
zobacz ›
16
2017-03-25
KS Góral 1956 Żywiec
0:1
LKS Bory Pietrzykowice
zobacz ›
16
2017-03-25
LKS 99 Pruchna
1:2
LKS Błyskawica Drogomyśl
zobacz ›
16
2017-03-25
UKS Maksymilian Cisiec
0:4
MRKS Czechowice Dziedzice
zobacz ›
16
2017-03-25
LKS Bestwina
3:3
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
relacja ›
16
2017-03-25
LKS Leśna
0:0
GLKS Wilkowice
zobacz ›
15
2016-11-11
KS Góral 1956 Żywiec
1:2
WSS Wisła
zobacz ›
15
2016-11-11
RKS Cukrownik Chybie
2:1
LKS Bory Pietrzykowice
zobacz ›
15
2016-11-11
UKS Maksymilian Cisiec
0:1
LKS Pasjonat Dankowice
zobacz ›
15
2016-11-11
LKS Leśna
1:3
MRKS Czechowice Dziedzice
zobacz ›
15
2016-11-11
LKS 99 Pruchna
3:2
GLKS Wilkowice
zobacz ›
15
2016-11-11
LKS Bestwina
1:1
LKS Błyskawica Drogomyśl
zobacz ›
15
2016-11-11
TS Koszarawa Żywiec
1:1
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
zobacz ›
15
2016-11-11
KS Kuźnia Ustroń
6:0
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
relacja ›
14
2016-11-06
LKS Pasjonat Dankowice
3:4
LKS Leśna
zobacz ›
14
2016-11-06
LKS Bory Pietrzykowice
1:1
UKS Maksymilian Cisiec
zobacz ›
14
2016-11-06
WSS Wisła
4:1
RKS Cukrownik Chybie
zobacz ›
14
2016-11-06
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
1:3
TS Koszarawa Żywiec
relacja ›
14
2016-11-05
GLKS Wilkowice
1:1
LKS Bestwina
zobacz ›
14
2016-11-05
MRKS Czechowice Dziedzice
1:1
LKS 99 Pruchna
zobacz ›
14
2016-11-05
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
0:1
KS Góral 1956 Żywiec
zobacz ›
14
2016-11-05
LKS Błyskawica Drogomyśl
0:4
KS Kuźnia Ustroń
zobacz ›
13
2016-10-30
LKS Leśna
1:1
LKS Bory Pietrzykowice
zobacz ›
13
2016-10-30
LKS 99 Pruchna
0:3
LKS Pasjonat Dankowice
zobacz ›
13
2016-10-30
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
1:4
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
relacja ›
13
2016-10-29
RKS Cukrownik Chybie
0:3
KS Góral 1956 Żywiec
zobacz ›
13
2016-10-29
UKS Maksymilian Cisiec
0:5
WSS Wisła
zobacz ›
13
2016-10-29
LKS Bestwina
2:0
MRKS Czechowice Dziedzice
zobacz ›
13
2016-10-29
TS Koszarawa Żywiec
0:1
LKS Błyskawica Drogomyśl
zobacz ›
13
2016-10-29
KS Kuźnia Ustroń
3:0
GLKS Wilkowice
zobacz ›
12
2016-10-23
LKS Pasjonat Dankowice
1:1
LKS Bestwina
zobacz ›
12
2016-10-23
WSS Wisła
6:1
LKS Leśna
zobacz ›
12
2016-10-23
LKS Bory Pietrzykowice
0:0
LKS 99 Pruchna
zobacz ›
12
2016-10-22
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
2:0
RKS Cukrownik Chybie
zobacz ›
12
2016-10-22
LKS Błyskawica Drogomyśl
2:1
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
relacja ›
12
2016-10-22
GLKS Wilkowice
3:0
TS Koszarawa Żywiec
zobacz ›
12
2016-10-22
KS Góral 1956 Żywiec
2:1
UKS Maksymilian Cisiec
zobacz ›
12
2016-10-22
MRKS Czechowice Dziedzice
1:2
KS Kuźnia Ustroń
zobacz ›
11
2016-10-16
LKS Leśna
1:6
KS Góral 1956 Żywiec
zobacz ›
11
2016-10-16
LKS 99 Pruchna
0:3
WSS Wisła
zobacz ›
11
2016-10-15
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
3:1
GLKS Wilkowice
relacja ›
11
2016-10-15
UKS Maksymilian Cisiec
0:7
RKS Cukrownik Chybie
zobacz ›
11
2016-10-15
LKS Bestwina
2:1
LKS Bory Pietrzykowice
zobacz ›
11
2016-10-15
TS Koszarawa Żywiec
0:1
MRKS Czechowice Dziedzice
zobacz ›
11
2016-10-15
LKS Błyskawica Drogomyśl
0:2
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
zobacz ›
11
2016-10-15
KS Kuźnia Ustroń
3:1
LKS Pasjonat Dankowice
zobacz ›
10
2016-10-09
LKS Pasjonat Dankowice
2:1
TS Koszarawa Żywiec
zobacz ›
10
2016-10-09
WSS Wisła
4:4
LKS Bestwina
zobacz ›
10
2016-10-09
KS Kuźnia Ustroń
7:1
LKS Bory Pietrzykowice
zobacz ›
10
2016-10-08
GLKS Wilkowice
1:6
LKS Błyskawica Drogomyśl
zobacz ›
10
2016-10-08
MRKS Czechowice Dziedzice
3:0
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
relacja ›
10
2016-10-08
KS Góral 1956 Żywiec
5:2
LKS 99 Pruchna
zobacz ›
10
2016-10-08
RKS Cukrownik Chybie
1:0
LKS Leśna
zobacz ›
10
2016-10-08
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
4:1
UKS Maksymilian Cisiec
zobacz ›
9
2016-10-02
LKS Leśna
2:0
UKS Maksymilian Cisiec
zobacz ›
9
2016-10-02
LKS 99 Pruchna
2:2
RKS Cukrownik Chybie
zobacz ›
9
2016-10-02
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
2:3
LKS Pasjonat Dankowice
relacja ›
9
2016-10-01
LKS Bestwina
1:3
KS Góral 1956 Żywiec
zobacz ›
9
2016-10-01
TS Koszarawa Żywiec
1:0
LKS Bory Pietrzykowice
zobacz ›
9
2016-10-01
LKS Błyskawica Drogomyśl
1:2
MRKS Czechowice Dziedzice
zobacz ›
9
2016-10-01
GLKS Wilkowice
2:4
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
zobacz ›
9
2016-10-01
KS Kuźnia Ustroń
1:0
WSS Wisła
zobacz ›
8
2016-09-25
LKS Pasjonat Dankowice
5:2
LKS Błyskawica Drogomyśl
zobacz ›
8
2016-09-25
WSS Wisła
5:0
TS Koszarawa Żywiec
zobacz ›
8
2016-09-25
LKS Bory Pietrzykowice
0:1
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
relacja ›
8
2016-09-24
MRKS Czechowice Dziedzice
2:1
GLKS Wilkowice
zobacz ›
8
2016-09-24
RKS Cukrownik Chybie
0:0
LKS Bestwina
zobacz ›
8
2016-09-24
UKS Maksymilian Cisiec
3:3
LKS 99 Pruchna
zobacz ›
8
2016-09-24
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
2:1
LKS Leśna
zobacz ›
8
2016-09-24
KS Góral 1956 Żywiec
0:1
KS Kuźnia Ustroń
zobacz ›
7
2016-09-18
LKS 99 Pruchna
2:1
LKS Leśna
zobacz ›
7
2016-09-18
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
1:2
WSS Wisła
relacja ›
7
2016-09-17
LKS Bestwina
5:1
UKS Maksymilian Cisiec
zobacz ›
7
2016-09-17
TS Koszarawa Żywiec
0:1
KS Góral 1956 Żywiec
zobacz ›
7
2016-09-17
LKS Błyskawica Drogomyśl
1:2
LKS Bory Pietrzykowice
zobacz ›
7
2016-09-17
GLKS Wilkowice
2:3
LKS Pasjonat Dankowice
zobacz ›
7
2016-09-17
MRKS Czechowice Dziedzice
3:1
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
zobacz ›
7
2016-09-17
KS Kuźnia Ustroń
7:2
RKS Cukrownik Chybie
zobacz ›
6
2016-09-11
LKS Pasjonat Dankowice
3:2
MRKS Czechowice Dziedzice
zobacz ›
6
2016-09-11
LKS "Błyskawica" Drogomyśl
2:7
WSS Wisła
zobacz ›
6
2016-09-11
LKS Leśna
0:0
LKS Bestwina
zobacz ›
6
2016-09-11
LKS Bory Pietrzykowice
1:2
GLKS Wilkowice
zobacz ›
6
2016-09-10
KS Góral 1956 Żywiec
3:1
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
relacja ›
6
2016-09-10
RKS Cukrownik Chybie
4:0
TS Koszarawa Żywiec
zobacz ›
6
2016-09-10
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
1:0
LKS 99 Pruchna
zobacz ›
6
2016-09-10
UKS Maksymilian Cisiec
0:4
KS Kuźnia Ustroń
zobacz ›
5
2016-09-04
LKS Pasjonat Dankowice
1:3
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
zobacz ›
5
2016-09-03
LKS Bestwina
2:0
LKS 99 Pruchna
zobacz ›
5
2016-09-03
TS Koszarawa Żywiec
5:1
UKS Maksymilian Cisiec
zobacz ›
5
2016-09-03
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
2:5
RKS Cukrownik Chybie
relacja ›
5
2016-09-03
LKS Błyskawica Drogomyśl
0:0
KS Góral 1956 Żywiec
zobacz ›
5
2016-09-03
GLKS Wilkowice
1:3
WSS Wisła
zobacz ›
5
2016-09-03
MRKS Czechowice Dziedzice
1:0
LKS Bory Pietrzykowice
zobacz ›
5
2016-09-03
KS Kuźnia Ustroń
6:1
LKS Leśna
zobacz ›
4
2016-08-28
WSS Wisła
2:0
MRKS Czechowice Dziedzice
zobacz ›
4
2016-08-28
LKS 99 Pruchna
0:5
KS Kuźnia Ustroń
zobacz ›
4
2016-08-28
LKS Leśna
1:1
TS Koszarawa Żywiec
zobacz ›
4
2016-08-28
LKS Bory Pietrzykowice
0:2
LKS Pasjonat Dankowice
zobacz ›
4
2016-08-27
KS Góral 1956 Żywiec
4:0
GLKS Wilkowice
zobacz ›
4
2016-08-27
RKS Cukrownik Chybie
1:2
LKS Błyskawica Drogomyśl
zobacz ›
4
2016-08-27
UKS Maksymilian Cisiec
1:1
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
relacja ›
4
2016-08-27
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
2:2
LKS Bestwina
zobacz ›
3
2016-08-21
WSS Wisła
6:0
LKS Pasjonat Dankowice
zobacz ›
3
2016-08-21
LKS Bory Pietrzykowice
4:4
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
zobacz ›
3
2016-08-20
TS Koszarawa Żywiec
2:0
LKS 99 Pruchna
zobacz ›
3
2016-08-20
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
2:0
LKS Leśna
relacja ›
3
2016-08-20
LKS Błyskawica Drogomyśl
1:2
UKS Maksymilian Cisiec
zobacz ›
3
2016-08-20
MRKS Czechowice Dziedzice
3:1
KS Góral 1956 Żywiec
zobacz ›
3
2016-08-20
LKS Bestwina
0:1
KS Kuźnia Ustroń
zobacz ›
3
2016-08-20
GLKS Wilkowice
3:1
RKS Cukrownik Chybie
zobacz ›
2
2016-08-14
WSS Wisła
5:0
LKS Bory Pietrzykowice
zobacz ›
2
2016-08-14
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
0:4
KS Kuźnia Ustroń
zobacz ›
2
2016-08-14
LKS Leśna
0:3
LKS Błyskawica Drogomyśl
zobacz ›
2
2016-08-14
LKS 99 Pruchna
0:0
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
relacja ›
2
2016-08-13
KS Góral 1956 Żywiec
2:2
LKS Pasjonat Dankowice
zobacz ›
2
2016-08-13
RKS Cukrownik Chybie
1:1
MRKS Czechowice Dziedzice
zobacz ›
2
2016-08-13
UKS Maksymilian Cisiec
0:1
GLKS Wilkowice
zobacz ›
2
2016-08-13
LKS Bestwina
5:1
TS Koszarawa Żywiec
zobacz ›
1
2016-08-07
LKS Pasjonat Dankowice
1:2
RKS Cukrownik Chybie
zobacz ›
1
2016-08-07
WSS Wisła
9:2
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
zobacz ›
1
2016-08-07
LKS Bory Pietrzykowice
1:4
KS Góral 1956 Żywiec
zobacz ›
1
2016-08-06
TS Koszarawa Żywiec
1:0
KS Kuźnia Ustroń
zobacz ›
1
2016-08-06
LKS Błyskawica Drogomyśl
0:0
LKS 99 Pruchna
zobacz ›
1
2016-08-06
MRKS Czechowice Dziedzice
2:1
UKS Maksymilian Cisiec
zobacz ›
1
2016-08-06
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
2:3
LKS Bestwina
relacja ›
1
2016-08-06
GLKS Wilkowice
1:0
LKS Leśna
zobacz ›
Dołącz do nas
Reklama
Tabela ligowa
Inne rozgrywki » Liga Okręgowa
1.
KS Kuźnia Ustroń
72
2.
WSS Wisła
66
3.
KS Góral 1956 Żywiec
52
4.
LKS Bestwina
52
5.
MRKS Czechowice Dziedzice
50
6.
LKS Metal WG - Skałka Żabnica
42
7.
LKS Pasjonat Dankowice
41
8.
LKS Błyskawica Drogomyśl
37
9.
RKS Cukrownik Chybie
37
10.
TS Koszarawa Żywiec
37
11.
GLKS Wilkowice
33
12.
LKS 99 Pruchna
27
13.
KKS "Spójnia" Zebrzydowice
22
14.
LKS Bory Pietrzykowice
18
15.
LKS Leśna
18
16.
UKS Maksymilian Cisiec
8
Logowanie
Zarejestruj się
Wyszukiwarka
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
199
, wczoraj:
47
ogółem:
1 909 138
statystyki szczegółowe