LKS Metal WG - Skałka Żabnica 3:2 KKS "Spójnia" Zebrzydowice

Statystyki drużyny

Aktualności

Nasza przewaga, ich wygrana

• autor: stiven23, 2016-05-03 18:43

Niestety nie udało się podtrzymać zwycięskiej passy. Wyjazdu do Leśnej nie będziemy miło wspominać. Pomimo przewagi z naszej strony zarówno w posiadaniu piłki jak i sytuacjach podbramkowych nie udało się wywieźć trzech punktów z terenu przeciwnika. Wynik spotkania w 15 minucie otworzył Marciniak Marcin, który wykorzystał błąd Artura Króla i dał prowadzenie swojej drużynie. Do wyrównania jeszcze przed przerwą doprowadził Robert Janulek popisując znakomitym uderzeniem zza pola karnego. Niestety w drugiej połowie mimo licznych sytuacji nie udało nam się zdobyć bramki, co skrzętnie wykorzystali gospodarze. W 80 minucie drugą bramkę dla Leśnej zdobył Marcin Wróbel, który okazał się najsprytniejszym w polu karnym i głową zdobył swoją bramkę. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Sowa Maciej wykorzystując kontrę  swojego zespołu. LKS Leśna - Spójnia Zebrzydowice 3-1. Relacja z meczu w rozwinięciu

9' uderzenie z 18 metra w środek bramki pewnie broni Morcinek
10' bliźniacza akcja Szymona Chmiela, pewna interwencja golkipera Leśnej
13' uderzenie głową Karola Janiszewskiego z trudem na rzut rożny wybija bramkarz
15' GOOOOOOL błąd Artura Króla, który nie trafia w piłkę. Sytuacji sam na sam z bramkarzem nie marnuje Marcin Marciniak
20' groźne uderzenie Mirosława Stabli broni bramkarz Leśnej
30' groźne uderzenie głową zawodników Leśnej minimalnie mija naszą bramkę
32' GOOOOOOL kontra naszego zespołu Mirek Stabla na lewym skrzydle świetnie obsłużył Grzegorza Kopca, ten z kolei wypatrzył niepilnowanego Roberta Janulka, który uderzył zza pola karnego bez szans dla obrony dla bramkarza
36' uderzenie Bartka Olszara głową blokują obrońcy
40' uderzenie Grzegorza Kopca z rzutu wolnego nad bramką
43' uderzenie Szymona Chmiela z rzutu wolnego nad bramką
44' jeszcze jedna próba Grzegorza Kopca, tym razem obok słupka
45' uderzenie gospodarzy z rzutu wolnego nad bramką
46' zablokowany strzał Roberta Janulka z 5 metra
48' Mirosław Stabla uderza nad bramką
50' rzut rożny dla gospodarzy wielkie zamieszanie w naszym polu karnym wyjaśnia wybiciem Szymon Chmiel
51' kolejne zablokowany strzał Roberta Janulka
52 uderzenie z woleja Bartka Olszara broni bramkarz Leśnej
54' błąd w obronie Dawida Piguły, który w porę naprawił swoją pomyłkę blokując strzał gospodarzy
54' uderzenie z 18 metra pewnie broni Morcinek
57' w sytuacji sam na sam nogami broni Morcinek
60' Mirosław Stabla uderza nad bramką
62' podanie Roberta Janulka do Grzegorza Kopca, jego uderzenie trafia w słupek i ląduje w rękach bramkarza
65' kontra Leśnej zakończona niecelnym strzałem głową z 5 metra
66' próba lobowania naszego bramkarza, na nasze szczęście ląduje na słupku
68' udana interwencja Piotra Morcinka przed polem karnym
70' uderzenie Tomka Mrówki obok bramki z 18 metrów
80' GOOOOOOL dośrodkowanie z rzutu rożnego zamieszanie w naszym polu karnym, najsprytniejszy Marcin Wróbel głową pokonuje Morcinka
83' podanie Roberta Janulka i niecelny strzał Sebastiana Nowaka
86' uderzenie z 18 metra na róg wybija nasz bramkarz
89' Tomek Mrówka niecelne uderza zza pola karnego
90' uderzenie Mirka Stabli broni bramkarz
91' GOOOOOOL kontra zespołu Leśnej. Sytuacji sam na sam nie zmarnował Maciej Sowa
92' uderzenie Tomka Mrówki z rzutu wolnego broni bramkarz