LKS Metal WG - Skałka Żabnica 3:2 KKS "Spójnia" Zebrzydowice

Statystyki drużyny

Aktualności

Remis na terenie lidera

• autor: stiven23, 2016-05-29 10:31

Wczorajsze spotkanie z liderem ligi okręgowej zakończyło się remisem 1-1. Prowadzenie w 21 minucie spotkania objął nasz zespół po pięknym trafieniu Grzegorza Kopca. Wynik taki utrzymywał się aż do 86 minuty spotkania, kiedy to wyrównania doprowadził Flejszman Daniel. Kilka minut wcześniej doskonałej okazji nie wykorzystał Tomek Mrówka, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Beskidu. Gospodarze w tym spotkaniu mieli w tym spotkaniu sporą przewagę, której nie potrafili zamienić na bramki, a większość ich strzałów daleko mijała światło naszej bramki. Niestety w końcówce spotkania doszło do nieprzyjemnego zdarzenia. W polu karnym głowami zderzyli się Mirek Stabla oraz Struś Wojciech. Nasz zawodnik na moment stracił przytomność i musiał niestety zostać zabrany karetką do szpitala.
Skład:
Morcinek Piotr - Piguła Dawid, Król Artur, Kiełkowski Wojciech, Stabla Mirosław (90' Dandyk Radosław), Nowak Sebastian, Janiszewski Karol (86' Kiełkowski Paweł), Kopiec Grzegorz, Janulek Robert, Mrówka Tomasz (90' Gieglis Przemysław), Paluch Przemysław

15' uderzenie gospodarzy nad bramką z 18 metra
20' GOOOOOOL rzut rożny dla naszego zespołu Tomek Mrówka dogrywa piłkę do Grzegorza Kopca, a ten z okolic 16 metra pięknym strzałem pokonuje bramkarza Beskidu
25' uderzenie Grzegorza Kopca obok bramki z okolic 20 metra
27' uderzenie z rzutu wolnego gospodarzy nad bramką
29' kolejny rzut wolny, zamieszanie w naszym polu karnym interwencja Piotra Morcinka ratuje nasz zespół
30' dośrodkowanie w nasze pole karne Karol Janiszewski w ostatniej chwili wybija piłkę na rzut rożny
34' zamieszanie w naszym polu karnym i kolejny niecelny strzał gospodarzy
37' lekkie uderzenie Grzegorza Kopca bez problemu łapie Trojanowski
38' uderzenie gospodarzy nad bramką zza pola karnego
39'
uderzenie gospodarzy nad bramką zza pola karnego
40' dośrodkowanie w nasze pole karne, strzał gospodarzy po raz kolejny mija naszą bramkę
41uderzenie gospodarzy nad bramką zza pola karnego
52' uderzenie z okolic 16 metra pewnie łapie nasz bramkarz
56' rozegranie rzutu rożnego przez gospodarzy i niecelny strzał z okolic 14 metra
58' dośrodkowanie w nasze pole karne, uderzenie gospodarzy broni Morcinek, dobitka wędruje wysoko nad bramką
63' kontra naszego zespołu Mirek Stabla dośrodkowuje w pole karne, uderzenie Wojtka Kiełkowskiego obok bramki
64' uderzenie z 18 metra pewnie łapie Morcinek
67' dośrodkowanie w nasze pole karne, uderzenie głową po raz kolejny mija naszą bramkę
75' Morcinek łapie uderzenie z 20 metra gospodarzy
77' uderzenie gospodarzy nad bramką zza pola karnego
79' dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzał głową łapie Morcinek
84' kontra naszego zespołu doskonałe prostopadłe podanie Grzegorza Kopca do Tomka Mrówki, który nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z Trojanowskim
85' Grzegorz Kopiec uderza nad bramką z okolic 14 metra
86' GOOOOOOL prostopadłe podanie ze środka boiska i sprytnym strzałem obok naszego bramkarza do remisu doprowadza Flejszman Daniel
90' zamieszanie w naszym polu karnym i uderzenie nad bramką gospodarzy