LKS Metal WG - Skałka Żabnica 3:2 KKS "Spójnia" Zebrzydowice

Statystyki drużyny

Aktualności

Wysoka porażka

• autor: stiven23, 2016-06-06 10:53

Podobnie jak zespoły młodzieżowe, tak i nasz seniorski zespół nie zapisze tego weekendu do udanych, któremu nie udało się wywieźć choćby jednego punktu z terenu przeciwnika. Spotkanie z drużyną LKS -u Pruchna zakończyło się wysoką porażką 5-1. Honorową bramkę z rzutu karnego w drugiej połowie zdobył Tomek Mrówka.
Skład:
Prostacki Szymon - Piguła Dawid, Paluch Przemysław, Król Artur, Nowak Sebastian (83' Pawełko Marcin), Stabla Mirosław, Kopiec Grzegorz, Kiełkowski Wojciech, Janulek Robert, Janiszewski Karol (60' Demczak Kamil), Mrówka Tomasz

2' dośrodkowanie z rzutu rożnego i minimalne uderzenie głową zawodnika gospodarzy
7' uderzenie nad bramką gospodarzy z okolic 12 metra
17' uderzenie Tomka Mrówki pewnie łapie bramkarz
19' dośrodkowanie Roberta Janulka, uderzenie Mirka Stabli i pewna interwencja bramkarza
24' sytuacja sam z bramkarzem Tomka Mrówki, który niestety posłał piłkę obok bramki
28' uderzenie gospodarzy zza pola karnego nad bramką
29' uderzenie z rzutu wolnego gospodarzy i udana interwencja Szymona Prostackiego
30' GOOOOOOL dośrodkowanie z rzutu rożnego i z najbliższej odległości głową piłkę do bramki kieruje Piotr Kowal
32' strzał Roberta Janulka pewnie łapie bramkarz
33' uderzenie głową Roberta Janulka mija bramkę
35' uderzenie gospodarzy zza pola karnego nad bramką
40' GOOOOOOL rzut karny dla Pruchnej po faulu Artura Króla. Jedenastkę na bramkę pewnym strzałem zamienia Chrysteczko Michał
46' uderzenie gospodarzy zza pola karnego nad bramką
50' GOOOOOOL uderzenie z rzutu wolnego Marcina Bednarka. Piłka mija naszych dwóch obrońców i wpada do bramki obok zaskoczonego naszego bramkarza
56' uderzenie Sebastiana Nowaka zza pola karnego mija bramkę Skrockiego
60' świetna obrona Szymona Prostackiego, który broni groźne uderzenie z 5 metra
61' GOOOOOOL podanie w pole karne Sebastiana Nowaka do Tomka Mrówki, który w nieprzepisowy sposób zostaje zatrzymany przez jednego z obrońców. Sędzia dyktuje rzut karny, a pewnym wykonawcą jedenastki okazał się Tomek Mrówka
75' groźne uderzenie gospodarzy zza pola karnego wyłapuje nasz bramkarz
80' GOOOOOOL dośrodkowanie z rzutu wolnego w nasze pole karne. Uderza jeden z zawodników gospodarzy piłka ląduje na słupku, dobiega do niej jeden z zawodników z Pruchnej dośrodkowuje po raz drugi w pole karne i tym razem pewnym uderzeniem głową Siekierka Mateusz podwyższa wynik spotkania na 4-1
82' uderzenie Mirka Stabli głową na róg wybija bramkarz gospodarzy
83' uderzenie Tomka Mrówki obok bramki
85' GOOOOOOL faul w polu karnym Marcina Pawełki. Tym razem skutecznym egzekutorem jedenastki został Paweł Pańta.