LKS Metal WG - Skałka Żabnica 3:2 KKS "Spójnia" Zebrzydowice

Statystyki drużyny

Aktualności

Bezbramkowa niedziela

• autor: stiven23, 2016-08-15 08:41

Remisem 0-0 zakończyło się wczorajsze spotkanie naszej drużyny z zespołem z Pruchnej. Obie drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji lecz bramkarze w tym dniu nie dali się pokonać.
Skład:
Prostacki - Brachaczek, Parchański, Król, Janulek, Orszulik, Stabla, Chmiel, Kopiec, Nowak, Janiszewski (65' Szymik
)

20' zespołowa akcja Spójni zakończona niecelnym strzałem Grzegorza Kopca
26' lekkie uderzenie Szymona Chmiela bez problemu łapie bramkarz gospodarzy
29' uderzenie nad bramką Grzegorza Kopca z 25 metra
32' uderzenie Pawła Orszulika o centymetry mija słupek Skrockiego
36' niecelne uderzenie gospodarzy zza pola karnego
42' strzał Grzegorza Kopca ląduje w rękach bramkarza
45' nieporozumienie Mirka Stabli i Szymona Prostackiego, na nasze szczęście piłka po strzale głową gospodarzy mija naszą bramkę
48' Szymon Chmiel z rzutu wolnego niecelnie uderza
52' sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystuje Mirek Stabla, dobitka Grzegorza Kopca zostaje zablokowana przez obrońców
70' w sytuacji sam na sam tym razem lepszy Szymon Prostacki
73' uderzenie z rzutu wolnego gospodarzy nad bramką
78' dośrodkowanie z rzutu wolnego, strzał głową i po raz drugi w tym meczu Szymon Prostacki ratuje nas przed utratą bramki
85' bliźniacza akcja naszego zespołu, tym razem strzał Michała Parchańskiego głową łapie Skrocki
88' minimalnie niecelne uderzenie gospodarzy z 18 metra